niedziela, 31 stycznia 2016

Styczniowy konkurs dobiega końca

I tak nadszedł 31 stycznia, a wraz z nim - ostatni dzień konkursu styczniowego. Oznacza to dwie rzeczy: pierwsza to taka, że już jutro będzie luty, który jest najkrótszym miesiącem w roku; po lutym następuje marzec, a wraz z marcem - wiosna. Ach, już niedługo: słońce, zapach wiosny w powietrzu, zielone pąki na drzewach, precz z grubymi kurtkami i mycie okien... O, radości! Druga rzecz to fakt, że macie mniej więcej 10 godzin, aby przesłać ostatnie zgłoszenia rysunków, abym mogła rozlosować nagrody. Ołówki w ruch i do dzieła!Co ciekawe, jeśli nikt się nie podejmie wyzwania, to losowania nie będzie, z tego prostego powodu, że mam dwie nagrody i obecnie dokładnie dwa zgłoszenia. 100% wygranych, jak na razie... Tylko w moich konkursach, panie i panowie, wygrywa każdy!

Pierwszą pracę, której autorką jest Agata M., możecie znaleźć TUTAJ. Drugi rysunek przysłany przez czytelniczkę możecie podziwiać poniżej. 

Norma Knowleden autorstwa Barabary K. (Cornusowo)

Autorką obrazu Normy Knowleden (bohaterki książki zatytułowanej "Qwerty: Historia", przypominam) jest Barabara K., która prowadzi blog Cornusowo. To jej wizerunek Troya stał się inspiracją do tego konkursu (więcej informacji TUTAJ). Z przyjemnością prezentuję kolejną podobiznę w jej wykonaniu.

Pod spodem zobaczycie ponownie dwie nagrody, które ciągle jest szansa otrzymać. To ręcznie robione, profesjonalne komplety biżuterii (kolczyki i naszyjnik), wykonane przez znajomą artystkę, panią Olę. Rękodzieło za rękodzieło - nigdzie nie znajdziecie takich samych!Konkurs kończy się dzisiaj o północy. Jest niedziela. Wolne popołudnie. Może siądziecie z dziećmi (lub bez) i narysujecie kilka uśmiechniętych (bądź ponurych, jak chcecie) bohaterów powieści? Całą ich listę można znaleźć TUTAJ, na dole strony. No, dalej. Internet w kąt, kredki w dłoń i tworzyć proszę! ;-) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz