poniedziałek, 1 lutego 2016

Konkurs styczniowy - wyniki

Nadszedł moment rozstrzygnięcia styczniowego konkursu plastycznego. Waszym zadaniem było narysowanie dowolnej postaci z książek z serii o Qwertym. Dwie osoby podjęły wyzwanie - i dwie osoby otrzymają nagrody. A nagrodami są ręcznie robione komplety biżuterii. Poniżej ponownie zamieszczam rysunki, podpisane imionami ich autorek: 

Qwerty, James & Josh. Autorka: Agata M.

Norma Knowleden. Autorka: Barbara K., Cornusowo

Gratuluję zwyciężczyniom - poniższe nagrody zostaną wysłane pocztą. Wybór nagród zostawiam laureatkom - z pierwszeństwem dla Agaty M., która jako pierwsza nadesłała swoje zgłoszenie. Czekam na decyzję autorki obrazu.Dla tych, którzy nie zdążyli narysować nikogo, a mieli ochotę, zapraszam do stworzenia dowolnego bohatera z książek. Nie będzie to już w ramach konkursu, ale obiecuję, że na życzenie autora z wielką chęcią zamieszczę prace na tym blogu.

Jeśli zaś macie ochotę poznać bliżej bohaterów powieści, nie tylko z krótkich opisów, ale także poczytać o ich przygodach, zachęcam do ściągnięcia darmowych ebooków ze strony beezar.pl - linki poniżej. Wersje papierowe książek są dostępne na stronach Amazon i CreateSpace.

"Qwerty: Historia" - KLIK

"Qwerty: Zagubiony w Czasie" - KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz