środa, 17 lutego 2016

Książki w wersji papierowej

Ebooki spełniają zadanie, owszem - można przeczytać, cieszyć się lekturą i zapamiętać treść. Ale nie ma to jak trzymać swoją książkę w ręku, delektując się nią w postaci dotykalnej, papierowej, namacalnej, fizycznej i chemicznej (zwłaszcza, gdy jest świeżo klejona...). I dzisiaj, po raz pierwszy, mam okazję złapać w dłoń całą kolekcję moich książek sagi o Qwertym... To jest tych, które są dostępne na Amazon. Seria jest o wiele dłuższa. Cztery tomy leżą właśnie na moim stoliku i uśmiechają się do mnie... 


A tak wyglądają na półce:

Seria książek o Qwertym Seymorze


Chętnych zapraszam do kupna papierowych książek - lista dostępnych kanałów sprzedażowych znajduje się TUTAJ. Tych mniej chętnych, a równie ciekawych treści, zachęcam do ściągania darmowych wersji elektronicznych - linki poniżej.


"Qwerty: Historia" - KLIK

"Qwerty: Zagubiony w Czasie" - KLIK 

"Qwerty: Kod Honoru" - KLIK


Kto z Was już czytał? ;-)


2 komentarze:

  1. Ja czytałam, wiadomo! :) Wersje elektroniczne. Czekam aż w Polsce uruchomią Amazon i na pewno kupię tradycyjne :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Byoby świetnie, gdyby w Polsce ruszył Amazon - na pewno zmieniłby się rynek... Z drugiej strony, pewnie nie byłoby tak świetnie dla wydawców/księgarzy - za to self-publishing w języku polskim na pewno by rozkwitł, dając autorom nowe możliwości (można by też publikować prace akademickie, samodzielnie!). Niestety, nie kwapią się z tym, ech. :( Cieszę się jednak, że przeczytałaś wersje elektroniczne, to też ogromna satysfakcja dla mnie. ;-)

      Usuń