niedziela, 17 stycznia 2016

Promocja książek w Emito

"Polskich książek w brytyjskich księgarniach jak na lekarstwo. Na szczęście jest na to rada. Przedstawiamy fragmenty kolejnej po "Qwerty: Historia" książki o przygodach pewnego chłopca o nieprzeciętnych zdolnościach (...)" Tak zaczyna się artykuł poświęcony drugiej części przygód Qwerty'ego Seymore'a ("Qwerty: Zagubiony w Czasie") opublikowany przez stronę Emito.net, który ukazał się w dniu dzisiejszym, za co pragnę podziękować redakcji. Serwis Emito, którego znaczna część poświęcona jest wydarzeniom kulturalnym, już po raz drugi gości na swoich stronach Qwerty'ego Seymore'a.  Link do tekstu można znaleźć TUTAJ

"Seria książek o przygodach Qwerty'ego Seymore'a" - artykuł w Emito.net

Kilka słów o Emito.net

Emito.net to jeden z największych i najszybciej rozwijających się portali informacyjno-ogłoszeniowych w Wielkiej Brytanii, ze swoją bazą w stolicy Szkocji, Edynburgu. Jego początki sięgają roku 2004, kiedy w słoneczny sierpniowy dzień powstał pomysł na stronę Edynburg.net. Ta później przerodziła się w portal Szkocja.net, by potem zostać zastąpioną przez Emito.net o zasięgu ogólnokrajowym.

Obecnie zrzesza on 700 000 odwiedzających każdego miesiąca, umożliwiając tworzenie rozbudowanych profili użytkowników, branie udziału w forach oraz zamieszczanie/korzystanie z ofert ogłoszeniowych. Emito.net to ponad 2000 wpisów i ogłoszeń każdego dnia.


Dla kogo Emito.net? 

Redakcja Emito.net dokłada wszelkich starań, by stworzyć zaawansowany technicznie, a jednocześnie przyjazny i przejrzysty serwis zawierający wszelkie informacje przydatne w codziennym życiu każdego imigranta - od przewodników po angielskim i szkockim prawie, po najnowsze wypowiedzi polityków.

Do przyjezdnych też skierowane są treści portalu, ale nie tylko. Także osoby zainteresowane przeprowadzką do UK lub po prostu ciekawe codzienności za granicą znajdą tu coś dla siebie: ciekawostki z życia na Wyspach z zakresu finansów, praw pracowniczych, turystyki, kultury i wiele innych. To nie tylko praktyczny, ale także ciekawy poradnik życia w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Aby być na bieżąco, możecie przyłączyć się do Emito.net na Facebooku (TUTAJ).

Qwerty w Emito.net

Pierwszy raz Qwerty zagościł na łamach portalu w czerwcu 2015 roku. To wtedy zostały na portalu opublikowane fragmenty pierwszej powieści z serii, zatytułowanej "Qwerty: Historia" (LINK TUTAJ). Zapraszam serdecznie do czytania. :-)

"Qwerty to nie tylko napis na klawiaturze" - LINK DO ARTYKUŁU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz