wtorek, 29 grudnia 2015

Seria przygód Qwerty'ego Seymore'a - gdzie kupić?

Już kilka osób pytało mnie, gdzie można kupić książki z serii o Qwertym w wersji papierowej. Otóż dostępne są one obecnie jedynie online, poprzez platformę Amazon. Niestety, Amazon - pomimo tego, że posiada swoją centralę w Polsce - nie ma polskiej strony; książki są za to dostępne w niektórych krajach Europy Zachodniej (np. UK, Niemcy, Hiszpania) oraz w USA. Oczywiście w języku polskim (opis jest po angielsku, ponieważ Amazon nie pozwolił mi umieścić polskiego). 


Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych stron Amazon, gdzie możecie zakupić powieści:


Wielka Brytania


Ceny książek wahają się w granicach 6-8 GBP. Możliwa jest dostawa książek do Polski, za dodatkową opłatą. 

Niemcy


Hiszpania


Włochy


Ceny książek wahają się w okolicach 8 Euro. Możliwa jest dostawa książek do Polski, za dodatkową opłatą. 

USA


Ceny książek to ok. 11 USD. 

W odpowiedzi na pytania o obecność serii Qwerty'ego w księgarniach w Polsce, muszę rozczarować - jeszcze tam nie dotarł. Trafił co prawda do kilku wydawnictw, ale póki co - nie przysporzył sobie tam oddanych przyjaciół. No, może za wyjątkiem kilku wydawnictw, które zdecydowały, że wydadza pierwszą książkę, jeśli im zapłacę parę tysięcy złotych. To jednak dość droga znajomość. Dlatego zapraszam na powyższe strony, jeśli macie ochotę otrzymać wersję papierową.

Qwerty Rysunek: Grzegorz Nita
Przypominam przy tym, że wszystkie trzy powieści można wciąż ściągać za darmo ze strony beezar.pl, jako ebooki. Tylko na tej stronie książki doczekały się już ponad 500 pobrań - i liczba ta wzrasta z każdym dniem, za co wam bardzo dziękuję. :)

A tak przy okazji - zapraszam na najnowszą recenzję trzeciej części, na blog Cornusowo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz