poniedziałek, 7 grudnia 2015

Grudniowy KONKURS z nagrodami!

Witajcie! Przygotowałam dla Was grudniowy konkurs z nagrodami - potrwa on od 7 grudnia 2015 do 23 grudnia 2015 roku. Do wygrania są następujące nagrody: 
1. Pierwsza część serii o Qwertym Seymorze, zatytułowana "Qwerty: Historia" - książka z osobistą dedykacją dla zwycięzcy:2. Zestaw sześciu zaproszeń (na dowolną imprezę) z postaciami z powieści - a dokładniej mówiąc, z całą paczką przyjaciół Qwerty'ego (Ange, Lilly, Lisa, Gemma, Jerry, no i sam Qwerty...). Zaproszenia oraz rysunki zostały wykonane przeze mnie (pastelami), toteż są nieco demoniczne... ale za to wyjątkowe! Nie ma drugich takich na świecie. Każde ma swoją kopertę i wyglądają jak poniżej:

Zaproszenia dla sześciu osób


Od górnej lewej: Gemma, Jerry, Lisa, Ange, Qwerty and Lilly - w moim niezbyt profesjonalnym wykonaniu... :)

Wszystko, co musicie zrobić, aby mieć szansę na wygranie jednego z powyższych, to odpowiedzieć na dowolne DWA proste pytania z poniższych pięciu. Oto one:

Pytanie nr 1: Spotkamy głównego bohatera tuż po tym, jak umiera jego wuj, Matthew, a on sam musi przeprowadzić się do miasta Poole, do domu państwa Gibble. Ile Qwerty Seymore ma wtedy lat? (wskazówka TUTAJ)Pytanie nr 2: Państwo Adela i Donald Gibble mają dwójkę dzieci - są to bliźniaki uwielbiające dokuczać swojemu kuzynowi. Jakie są ich imiona? (wskazówka TUTAJ)

Pytanie nr 3: Od czego pochodzi imię Qwerty? (wskazówka TUTAJ)Pytanie nr 4: Jak nazywa się wioska na południu Anglii, gdzie Qwerty Seymore spędził najwcześniejsze lata swojego dzieciństwa? (wskazówka TUTAJ)Pytanie nr 5: Lex to tajemniczy osobnik, który współpracuje z wrogiem Qwerty'ego, Asqualorem. Jak brzmi prawdziwe imię Lexa i jakiej jest on narodowości? (wskazówka: patrz "Qwerty: Zagubiony w Czasie")

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania można znaleźć w książkach: "Qwerty: Historia", "Qwerty: Zagubiony w Czasie" oraz "Qwerty: Kod Honoru", a także na moim blogu: monikaszostek.blogspot.co.uk (wystarczy, że przejrzysz kilka wpisów z etykietką QWERTY - i już wszystko wiesz!) i stronie internetowej: www.monikaszostek.eu.

Odpowiedzi na pytania należy przesyłać przez stronę: http://www.monikaszostek.eu/pl/KONTAKT/ - nie zapomnij podać swojego imienia, nazwiska, kraju, z którego piszesz oraz adresu mailowego. Danych tych nie wykorzystam do żadnych niecnych celów, ale są mi potrzebne, aby rozlosować zwycięzców i dać im znać, że wygrali! Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie imion szczęśliwców nastąpi w wigilię, 24 grudnia 2015 roku. Nagrody zostaną wysłane pocztą po świętach. Konkurs jest otwarty dla wszystkich mieszkających w krajach UE.

ZAPRASZAM!


Książki dostępne są na poniższych stronach w wersjach papierowych oraz jako darmowe ebooki:

Powieść "Qwerty: Historia" (w języku polskim) można zakupić drogą internetową na Amazon:

Europa/UK: KLIK (strona w języku angielskim, możliwość doręczenia przesyłki na terenie Polski)
USA: KLIK

Książka jest również dostępna w anglojęzycznej wersji na Amazon i Kindle:

Europa/UK: KLIK 
USA: KLIKPowieść "Qwerty: Zagubiony w Czasie" (w języku polskim) można zakupić drogą internetową na Amazon:

Europa/UK: KLIK (strona w języku angielskim, możliwość doręczenia przesyłki na terenie Polski)
USA: KLIK
Powieść "Qwerty: Kod Honoru" (w języku polskim) można zakupić drogą internetową na Amazon:

Europa/UK: KLIK (strona w języku angielskim, możliwość doręczenia przesyłki na terenie Polski)
USA: KLIK

Ebooki

WSZYSTKIE TRZY CZĘŚCI są obecnie dostępne na stronie beezar.pl jako darmowe ebooki - linki poniżej:

"Qwerty: Historia" - KLIK

"Qwerty: Zagubiony w Czasie" - KLIK

"Qwerty: Kod Honoru" - KLIK 

4 komentarze:

 1. Witaj,
  nie mogłam nie wziąć udziału w konkursie! :) Wysłałam już odpowiedzi przez formularz na Twojej stronie. Mam nadzieję, że zgłoszenie dotarło. Teraz liczę na szczęście, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam w grach losowych. :)


  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, wiadomość otrzymałam, dziękuję za odpowiedzi i oczywiście wrzucam Twoje imię do puli! :) Pozdrawiam serdecznie!!

   Usuń
 2. Świetny blog! :-) Znalazłam tu mnóstwo rewelacyjnych pomysłów, tekstów i koniecznie muszę przeczytać "Qwerty". Lektura na czas świąt! Pozdrawiam Panią gorąco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za komentarze i słowa uznania - bardzo mi miło to słyszeć od Pani! Będzie mi bardzo miło, jeśli tylko powieść Panią zainteresuje. Ja mam oko na Strażników Nirgali - jak tylko czas pozwoli... :)

   Usuń