wtorek, 1 grudnia 2015

Qwerty: Kod Honoru - trzecia część przygód Qwerty'ego Seymore'a

Już wkrótce ukaże się trzecia część przygód Qwerty'ego Seymore'a, chłopca obdarzonego wyjątkowym talentem..., który wcale nie przysparza mu przyjaciół. Ci, którzy czytali pierwszą i drugą część wiedzą, że Qwerty popadł w poważne tarapaty - nie tylko naraził się na gniew swoich sprzymierzeńców, ale wypowiedział otwartą wojnę jednemu ze swoich głównych wrogów, którym jest Lex, alias Troy Ragliani. I teraz przyszedł czas na konsekwencje... 
Troy jest blisko - za blisko - i nikt nie wie, jaki będzie jego następny ruch. Tymczasem Qwerty, żałując swoich ostatnich postępków, robi dokładnie to, co każą mu jego opiekunowie, uczęszczając na lekcje z enigmatycznym Lee, który przekazuje jemu oraz Angelinie Sandbanks, przyjaciółce chłopca, zasady kodu postępowania. Kod ten obowiązuje każdego z telekinetycznymi talentami.

Angelina i Qwerty, rys. Grzegorz Nita

To wszystko pochłania uwagę naszego bohatera, łącznie z grą w rugby. Qwerty, ku zaskoczeniu wszystkich, a najbardziej własnemu, dostaje się do drużyny - stając ramię w ramię ze swoim szkolnym nemesis, Joshem Fergusonem. W nawale obowiązków i wydarzeń nie zauważa za to, że nagle staje się obiektem pożądania płci przeciwnej. Sam ma oko tylko na jedną osobę: złocistowłosą Lilly Bliss z orzechowymi oczami, z którą za wszelką cenę próbuje umówić się do kina...
Lilly Bliss, rys. Grzegorz Nita
Hm... Co jeszcze mogę zdradzić? Będzie się sporo działo, w tym widowiskowy pojedynek w klatce białych lwów. Ale o tym musicie przeczytać już sami.

Dla tych, którzy jeszcze nie poznali Qwerty'ego, polecam darmowe ebooki:

"Qwerty: Historia" (Tom I) - TUTAJ"Qwerty: Zagubiony w Czasie" (Tom II) - TUTAJObie książki są także dostępne w wersji papierowej na Amazon:

QWERTY: HISTORIA TOM I oraz QWERTY: ZAGUBIONY W CZASIE TOM II

"Qwerty: Kod Honoru" ukazała się w formie ebooka 2 grudnia 2015 roku - powieść można ściągnąć ze strony beezar.pl TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz