piątek, 4 grudnia 2015

Qwerty Seymore - trzy tomy dostępne już teraz

Pierwsza seria książek o Qwertym Seymorze obejmuje pięć książek. "Qwerty: Historia", czyli tom I, powstał ok. roku 2004, gdy przypadkowe spojrzenie na klawiaturę zrodziło imię głównego bohatera - być może śmieszne i na pewno niecodzienne, ale zdecydowanie łatwe do zapamiętania. Za każdym razem, gdy siadasz przed swoim komputerem, pomyśl o czarnowłosym nastolatku, który potrafi kontrolować żywioły...

Qwerty Seymore, rys. Grzegorz Nita

Pozostałe cztery tomy napisały się same w roku 2015. Ot, tak, po prostu. Qwerty czekał ponad dziesięć lat na to, by dorosnąć. Z całego cyklu opublikowane są obecnie trzy części. Oto krótkie podsumowanie każdej z nich:

"Qwerty: Historia" 


"Qwerty: Historia" to opowieść o chłopcu, który po śmierci swojego wuja zamieszkuje u państwa Gibble, razem z ich dziećmi - Sebastianem i Dolores. Zaczepki, ciężka praca i złe traktowanie sprawiają, że jego życie zarówno w domu, jak i w szkole pozostawia wiele do życzenia. Jego wuj przed śmiercią podarowuje mu też niewielką, oprawioną w skórę książeczkę. Tom ten jest w jakiś sposób związany z jego rodzicami, których Qwerty nigdy nie poznał. Książka napisana jest szyfrem, a tajemniczy głos każe chłopcu jak najszybciej ją przeczytać.

Wkrótce jednak życie Qwerty'ego całkowicie się zmienia - okazuje się, że posiada on pewien szczególny talent, który bynajmniej nie przysparza mu przyjaciół.

Gdzie kupić?

Powieść "Qwerty: Historia" (w języku polskim) można zakupić drogą internetową na Amazon:

Europa/UK: KLIK (strona w języku angielskim, możliwość doręczenia przesyłki na terenie Polski)
USA: KLIK

Książka jest również dostępna w anglojęzycznej wersji na Amazon i Kindle:

Europa/UK: KLIK 
USA: KLIK

"Qwerty: Zagubiony w Czasie"


Qwerty Seymore rozwija swoje niezwykłe, telekinetyczne umiejętności z każdym dniem. Ale płaci za to wysoką cenę: najpierw musi uporać się z poltergeistem, który rzuca w niego zastawą jego ciotki, a potem ratować siebie oraz swoich przyjaciół przed Lexem, który wyraźnie próbuje go zabić... Do tego gubi się w czasie, pakując się w jeszcze gorsze kłopoty. A to wszystko próbując zdobyć sympatię pewnej jasnowłosej koleżanki, za którą szaleje największy osiłek w szkole.

Gdzie kupić?

Powieść "Qwerty: Zagubiony w Czasie" (w języku polskim) można zakupić drogą internetową na Amazon:

Europa/UK: KLIK (strona w języku angielskim, możliwość doręczenia przesyłki na terenie Polski)
USA: KLIK

"Qwerty: Kod Honoru"


Są wakacje, ale Qwerty nie ma czasu na odpoczynek: pobiera nauki od enigmatycznego Lee, który wpaja mu zasady honorowego postępowania. W dodatku ciotka Adela zabiera go na zakupy, Troy Ragliani uparcie go śledzi, Asqualor pojawia się znikąd na Culliford Crescent, a amerykańscy agenci dają mu propozycję nie do odrzucenia... No i jest jeszcze Paul, nowy sąsiad, który stanowczo za dużo sobie pozwala...

Gdzie kupić?

Powieść "Qwerty: Kod Honoru" (w języku polskim) można zakupić drogą internetową na Amazon:

Europa/UK: KLIK (strona w języku angielskim, możliwość doręczenia przesyłki na terenie Polski)
USA: KLIK

Ebooki

Chcę, żeby jak najwięcej osób poznało i cieszyło się historią wyjątkowego nastolatka o "klawiaturowym" imieniu. Dlatego też przez limitowany okres czasu udostępniam również WSZYSTKIE TRZY CZĘŚCI W JĘZYKU POLSKIM na stronie beezar.pl jako darmowe ebooki - linki poniżej:

"Qwerty: Historia" - KLIK

"Qwerty: Zagubiony w Czasie" - KLIK

"Qwerty: Kod Honoru" - KLIK 

Mam nadzieję, że zaprzyjaźnicie się z Qwertym i jego przyjaciółmi. Więcej o głównych bohaterach można przeczytać na stronie internetowej: www.monikaszostek.eu. Życzę miłej lektury! :)

To ja - z moją książką. Strasznie fajne uczucie, trzymać ją w rękach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz