piątek, 24 czerwca 2016

Selfie

Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne twierdzi, że częste robienie sobie zdjęć, czyli tzw. "selfie", jest oznaką problemów umysłowych. Sporo ludzi zginęło właśnie przez to - nie wiem jak, ale wyobrażam sobie, że np. tracąc równowagę i spadając z klifu (ale z uśmiechem). Podobno to częstsza przyczyna zgonów niż ataki rekinów. Wyposażona w powyższą wiedzę, postanowiłam pozwolić sobie jednak na trochę szaleństwa i poniżej zamieszczam moje własne "selfie". Mam jednak do tego powód...

To tylko mina na potrzeby mojego "selfie".
Jak widać, nie mam w tym dużo doświadczenia,,,


Moja czwarta książka z serii Qwerty'ego, pt. "Qwerty: Więzi Rodzinne" pojawiła się właśnie cichaczem na platformach Amazon. Oznacza to, że może zostać zakupiona w druku... A ja właśnie otrzymałam mój egzemplarz. Uwielbiam to uczucie, gdy trzymam w ręku papierową wersję mojego pismactwa. Na laptopie tego nie widać, ale gdy ma się w ręku książkę, wiadomo, że coś się stworzyło. Na zdjęciu trzymam wszystkie cztery części. Zaczyna być trudno je utrzymać, a tu już niedługo dojdzie piąta... "Qwerty: W Stronę Słońca" to ostatnia część cyklu. Już teraz mogę Wam zdradzić, że będzie publikowana na blogu we fragmentach, od 1 sierpnia 2016 roku.

O czym jest książka, a właściwie cała seria? Zapraszam do przeczytania krótkiego postu pt. "Qwerty: Więzi Rodzinne", czyli co się stanie w czwartej części?" podsumowującego całą serię przygód pewnego chłopca o dziwnym imieniu, jego przyjaciółki Angeliny i reszty gangu: KLIKNIJ NA LINK.

Cztery części sagi Qwerty'ego - linki do darmowych ebooków:
"Qwerty: Historia" (TOM I)
"Qwerty: Zagubiony w Czasie" (TOM II)
"Qwerty: Kod Honoru" (TOM III)
"Qwerty: Więzi Rodzinne" (TOM IV)

Póki co, "Qwerty: Więzi Rodzinne" można zakupić na platformach Amazon, w tym na Amazon.co.uk TUTAJ. Dla tych, którzy poszli z duchem czasu, dostępny jest darmowy ebook na stronie beezar.pl - można sobie ściągnąć go POD TYM LINKIEM (kliknij).

2 komentarze:

  1. doooobre... to już wiem dlaczego tylko ludzi robi sobie zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń