wtorek, 14 czerwca 2016

Qwerty: Więzi Rodzinne Tom IV

Już wkrótce ukaże się w druku czwarta część przygód Qwerty'ego Seymore'a, zatytułowana "Qwerty: Więzi Rodzinne". Poniżej prezentuję okładkę najnowszej książki - opublikowana zostanie jak zwykle na platformie Amazon. 

Qwerty: Więzi Rodzinne
Okładka czwartej części sagi o Qwertym - "Qwerty: Więzi Rodzinne"

Nie zdradzę Wam wiele... Powiem tylko, że główny bohater nie tylko musi dokonać trudnych wyborów, ale jest o krok od utraty najbliższych sobie ludzi - Angelina i Lilly stają twarzą w twarz z Asqualorem, podczas gdy John... Oj, więcej nie napiszę... Tak czy inaczej, niebezpieczeństwo depcze chłopcu po piętach - Asqualor to jedno, ale kim jest podejrzany listonosz pracujący w niedziele?... Czemu zwabia chłopca na ciemny parking? Dlaczego jasnowłosa piękność Kate jada rodzinne obiady z Asqualorem? I kim tak naprawdę jest tajemniczy Collard, który ucina sobie pogawędki z amerykańskimi agentami ponawiającymi próby zrekrutowania młodego Seymore'a?

Qwerty: Więzi Rodzinne, Tom IV
"Qwerty: Więzi Rodzinne" Tom IV

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w najnowszej części sagi o Qwertym. Tych zaś, którzy jeszcze nie są zaznajomieni z przygodami utalentowanego chłopaka, zapraszam do przeczytania trzech pierwszych powieści.

Trzy pierwsze części przygód Qwerty'ego Seymore'a dostępne są jako darmowe ebooki na stronie beezar.pl


"Qwerty: Historia" - KLIK

"Qwerty: Zagubiony w Czasie" - KLIK 

"Qwerty: Kod Honoru" - KLIK

Qwerty powieść seria

Książki dostępne są także w wersjach papierowych na portalu Amazon: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz