niedziela, 31 lipca 2016

"Qwerty: W Stronę Słońca" - część piąta serii

Lato zawsze mija mi najszyciej... Jeszcze się na dobre nie zaczęło, a tu już 31 lipca i właściwie jesteśmy na półmetku... Ale, co za tym idzie, jutro będzie 1 sierpnia, a to oznacza, że piąta część mojej serii książek, opowiadającej o przygodach chłopca o niecodziennym imieniu, zacznie pojawiać się we fragmentach na tym blogu. "Qwerty: W Stronę Słońca" czeka już na to, aż ujrzy światło dzienne (taki żart...)


Powieść publikowana będzie we fragmentach, a dla ułatwienia - przygotuję łatwo dostępną listę chronologicznych postów, aby - w miarę zamieszczania rozdziałów - można było bez problemu czytać kolejne części. 

Co się stanie w piątej części, zatytułowanej "Qwerty: W Stronę Słońca"? Sporo. To ostatni tom pierwszej serii i tu wreszcie wyjaśni się kim jest John White, tajemniczy Collard i co to tak naprawdę jest Brentwood. Qwerty pozna też piękną Jenny i będzie miał przed sobą wiele trudnych wyborów... I kilka wybuchowych pojedynków, w których będzie musiał wykazać się nie tylko całym swoim sprytem, ale także opanowaniem i siłą woli. Więcej o fabule możecie dowiedzieć się z zapowiedzi książki TUTAJ (KLIK)

Tych zaś, którzy jeszcze nie czytali poprzednich przygód Qwerty'ego i jego przyjaciół, zapraszam do lektury. Wszystkie części książek można zakupić w wersjach papierowych na platformach Amazon lub ściągnąć za darmo jako ebooki na stronie beezar.pl. Linki poniżej: Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz